رئیس ستاد انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان با بیان اینکه اکثریت منتخبان مجلس نهم نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان هستند، تشکیل دو فراکسیون پایداری و متحد در مجلس نهم را عامل شکاف و اشتباه فاحش خواند.

به گزارش مهر، علیرضا زاکانی اظهار داشت: اکثریت منتخبان مجلس نهم شورای اسلامی در مرحله اول و دوم انتخابات از نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصولگرایان باید رقابت های انتخاباتی را از این لحظه کنار بگذارند، افزود: اصولگرایان در مجلس نهم باید به صورت منسجم و توانمند در فراکسیون اصولگرایان برای قانون گذاری و نظارت قوی در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

وی تصریح کرد: اصولگرایان بعد از ورود به مجلس باید مرزبندی ها را فراموش کنند زیرا در شرایط کنونی وحدت اصولگرایان اصلی اساسی است.

زاکانی بابیان اینکه اکثریت نمایندگان مجلس نهم اصولگرا هستند، تصریح کرد: در مقطع کنونی هر کاری به جز تقویت فراکسیون اصولگرایان اشتباه است.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با تاکید بر اینکه تشکیل دو فراکسیون متحد و پایداری در مجلس نهم اشتباهی بزرگ است، افزود: اصولگرایان نباید تن به شکاف داده و خود را اسیر اسامی کنند این کار مجلس نهم را مجلسی سیاسی و پر تنش خواهد کرد.

وی ادامه داد: برای دوری ازهرگونه تنش و سیاسی کاری و پرداختن به متن جامعه در حوزه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مجلس نهم نیازمند تشکیل فراکسیون قوی اصولگرایان است.

رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان در خصوص ادامه فعالیت این جبهه گفت: سامانه جبهه متحد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و تا الان ساز و کار دیگری برای آن طراحی نکرده ایم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.