تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps
345752-572334.jpg

عصرایران ورزشی- تیم پرسپولیس در روزی که مصطفی دنیزلی را روی نیمکت خود نداشت، طلسم باخت های خود را شکست و توانست میزبان خود فولاد را با نتیجه دو بر یک شکست داد.

پرسپولیس روز گذشته با اینکه در دقیقه 8 از فولاد گل خورد، اما شیرازه اش از هم نپاشید و بر خلاف دیدارهای اخیرش چهار گل نخورد بلکه در نیمه دوم با به میدان آمدن علی کریمی و وحید هاشمیان و گلزنی این دو مهره با تجربه خود توانست بازی باخته را با برد عوض کند.

قطعا نمی توان مصطفی دنیزلی را باعث ناکامی پرسپولیس در دیدارهای گذشته دانست، اما گویا نوع روحیات بازیکنان پرسپولیس در غیاب او به گونه ای دیگر است و آن ها بدون حضور آقا مصطفی، بهتر نتیجه می گیرند.

شاید رفتارهای دنیزلی که گاه و بیگاه تیم را رها کرده و به سفر می رود، نوعی احساس بی تفاوتی را به تیم منتقل می کرده و در غیاب او، بزرگترهای تیم توانسته اند، روحیه جنگدگی را به بدنه تیم بازگردانند.

به هر حال حتی اگر نتیجه به دست آمده دیروز هم ناشی از اراده بازیکنان پرسپولیس برای اعاده حیثیت در آخرین بازی فصل بوده باشد، نمی توان از کنار رفتار غیر حرفه ای دنیزلی در باشگاه پرسپولیس به سادگی گذشت. امروز حتی اگر خوزه مورینیوی مشهور هم مربیگری یک تیم دسته سومی اروپایی را بپذیرد، حق ندارد هرگاه اراده کرد تمرین تیم را رها کند و حتی در روز مسابقه هم روی نیمکت تیم ننشیند و انتظار می رود که این رفتار غیر حرفه ای دنیزلی با برخوردی حرفه ای از سوی باشگاه پاسخ داده شود.

اگر هم دلیل سفر نکردن دنیزلی با پرسپولیس، مانند سفر نکردن او به همراه تیم پاس در سال های گذشته باشد، باید به رابطه بین غیبت او و پایان شکست های چهارتایی پرسپولیس، بیشتر فکر کنیم.


  برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.