تعدادی از افراد خیَر بازدیدکننده نمایشگاه مطبوعات در 6 روزی که از این رویداد رسانه ای سپری شده، سرپرستی 70 کودک بدون سرپرست را پذیرفتند.

به گزارش مهر، امسال در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاریها فضایی بسیار کوچک (حدوداً یک مترمربع) به یکی از بنیادهای خیریه اختصاص داده شد. نام این بنیاد خیریه «دستهای مهربان» و کارش جمع آوری کمک های مردمی جهت هدیه کردن به ایتام و زنان سرپرست خانوار است.

این بنیاد خیریه در نمایشگاه غرفه ندارد اما به اندازه یک میز که دو نفر می توانند روی صندلی پشت آن بنشینند، فضا دارد و تا دو روز پیش در انتهای یکی از راهروهای فرعی منتهی به آخر شبستان در کنار یکی از ستون ها واقع شده بود؛ طوری که تقریباً به چشم نمی آمد.

اما از دیروز میز این بنیاد خیریه به راهروی اصلی و در کنار غرفه هایی مانند همشهری منتقل شده و ظاهراً مسئولان غرفه این بنیاد خیریه از این تصمیم مجریان نمایشگاه راضی اند.

بهناز احمدی مسئول غرفه بنیاد خیریه دست های مهربان در گفتگو با مهر، ضمن معرفی خدماتی که این بنیاد به ایتام و زنان سرپرست خانوار ارائه می کند، گفت: هر چند جای ما در روزهای اول خوب نبود اما شاهد تلاش های خیرخواهانه زیادی از سوی مردم بوده ایم.

به گفته وی در 6 روز اخیر افراد مختلف از قشرهای مختلف مردم اعم از متمول و متوسط با مراجعه به قسمت مربوط به این بنیاد، سرپرستی 70 کودک بدون سرپرست را بر عهده گرفته اند.

احمدی ابراز امیدواری کرد تا پایان ساعت فعالت نمایشگاه مطبوعات در روز آخر تعداد کودکانی که بازدیدکنندگان خیّر، سرپرستی آنها را بر عهده گرفته اند به حدود 100 نفر برسد.

مسئول غرفه بنیاد خیریه دست های مهربان اضافه کرد: عمده کودکانی که ما به آنها خدمات ارائه می دهیم، کودکانی هستند که یا پدر آنها فوت کرده یا در زندان به سر می برد و یا فرزندان طلاق و یا کودکان سرطانی هستند.

وی تاکید کرد: افرادی که سرپرستی این کودکان را در نمایشگاه مطبوعات بر عهده گرفته اند، بعد از پایان نمایشگاه می توانند با مراجعه به نشانی موسسه بنیاد خیریه دست های مهربان، کمک های ماهیانه خود را به این کودکان، به آنها عرضه کنند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.