رئیس سابق سازمان امنیت داخلی اسرائیل ( شاباک ) از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به شدت انتقاد و وی را به ترس از گرفتن تصمیم های مهم و برعهده گرفتن مسئولیت های این تصمیمات متهم کرد.

به گزارش عصر خبر به نقل از روزنامه اسرائیلی یدیعوت احرونوت، " یوفال دیسکین " در این باره گفت: نتانیاهو از گرفتن تصمیم های مهم در برخی مسائل مثل موضوع فلسطین و ایران هراس دارد.

وی در مصاحبه روزنامه یدیعوت احرونوت مخالفت شدید خود را با حمله به ایران به دلیل توسعه برنامه هسته ای اش اعلام کرد و گفت: حتی اگر ایرانی ها به بمب اتمی دست پیدا کنند باز هم این مسئله بدترین سناریوی اسرائیل نخواهد بود. مسائل بدتری وجود دارد. به نظر من شکاف داخلی که با آن روبرو هستیم از بمب ایران بدتر است.

وی افزود: نسبت به مساله هسته ای ایران عمیقا این احساس را می کنم که نتانیاهو از سوی " مناحیم بیگن " که تاسیسات هسته ای عراق را مورد حمله قرار داد و از سوی " ایهود اولمرت " که در جاهای بسیاری ادعای حمله به تاسیسات هسته ای سوریه را مطرح کرد تحت فشار است.

دیسکین اضافه کرد: نتانیاهو در پی این است که به عنوان تنها کسی که چنین اقدام بزرگی را انجام داده است در تاریخ ثبت شود. نتانیاهو بارها با گفتن اینکه ماموریتش ایران، ماموریت خیلی بزرگی است تلاش کرده است اقدامات نخست وزیران قبلی اسرائیل را کم ارزش وانمود کند.

رئیس سابق شاباک در ادامه با کنایه به بی اهمیت بودن مسائل مهم برای مقامات اسرائیلی به توصیف یکی از نشست های آنها  درباره ایران گفت: در یکی از نشست های مهم در مورد برنامه هسته ای ایران نتانیاهو و باراک و لیبرمن مشغول سیگار کشیدن بودند و باراک هم هر لحظ لیوان های مشروب (نوشیدنی الکلی) آنها را پر می کرد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.