تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps
 علی بیگ زاده، رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی با بیان مطلب بالا گفت: این دو شرکت تغییراتی در اطلاعات خود داشتند که پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه و انتشار تعدیل پیش بینی سود سال 93 ، امکان بازگشایی نماد هر دو شرکت فراهم شد.
 
به گزارش پول‌نیوز، وی در خصوص وضعیت نماد بیمه دی ابراز داشت: با توجه به وضعیت خاص اطلاع رسانی شرکت بیمه دی و شفافیت هر چه بیشتر وضعیت مالی و عملکرد آن، از شرکت درخواست شد تا آخرین عملکرد واقعی میان دوره ای سال مالی 93 خود را ارائه کنند. در این راستا، شرکت با توجه به سپری شدن شش ماهه نخست این سال مالی، برخی جزئیات مهم عملکرد این دوره میانی و سود خالص تقریبی محقق شده آن به ازای هر سهم به مبلغ 150 ریال ارائه کرده است.
 
بیگ زاده با اشاره به اینکه شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 (حسابرسی‌شده) را در تاریخ 27 شهریور ماه 93 مبلغ 505 ریال اعلام کرده بود، خاطرنشان کرد: مطابق با عملکرد واقعی 6 ماهه این سال مالی، سود خالص هر سهم به مبلغ 150 ریال (معادل 30 درصد پوشش) حاصل شده است.
 
رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی ابراز داشت: در دوره 6 ماهه نخست سال مالی 93 مبلغ 62 میلیارد ریال سود فروش ساختمان ایرانشهر به شرکت بانک دی (سهامدار عمده) مورد شناسایی قرار گرفته که مدارکی درخصوص واگذاری قطعی این ملک و تحقق سود آن به این سازمان ارائه نشده است.
 
وی تصریح کرد: درآمد سرمایه گذاری های شش ماهه نخست سال مالی 93 به مبلغ 18 میلیارد ریال (معادل 12درصد درآمدهای پیش بینی شده در این سرفصل) محقق شده است. در این بین شرکت اعلام کرده که طی تفاهم نامه ای، تعداد 79 میلیون سهم بانک دی را با سود خالص 71 میلیارد ریال به مجموعه کارکنان دی فروخته که به علت توقف نماد معاملاتی شرکت سرمایه پذیر، این سود را در عملکرد واقعی 6 ماهه شناسایی نکرده است.
 
بیگ زاده یادآور شد: طبق مفاد قانون برنامه پنجساله پنجم، هرگونه نقل و انتقال سهام بانک دی باید صرفاً از طریق بازار فرابورس ایران با رعایت حقوق و منافع کلیه سهامداران شرکت صورت پذیرد.
 
رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی تاکید کرد: اطلاعات کامل صورت های مالی 6 ماهه سال مالی 93 در دست رسیدگی حسابرس مستقل قرار دارد که مقرر شده پس از انجام، به بازار منعکس شود. بنابراین، سهامداران و سایر استفاده کنندگان باید به بروز تفاوت های احتمالی میان اطلاعات فعلی و اطلاعات تفصیلی آتی در تصمیم گیری های خود توجه داشته باشند.
 
وی خاطرنشان کرد: مطابق با عملکرد واقعی سال مالی 92، زیان انباشته شرکت مبلغ دو هزار و 452 میلیارد ریال معادل با 4 برابر سرمایه اسمی شرکت است. لذا، شرکت مشمول مفاد ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت است و سودآوری پیش بینی شده برای سال مالی 93 نیز تغییر در این وضعیت ایجاد نخواهد نکرد.
 
وی در خصوص بانک دی هم گفت: مجمع این  بانک در تاریخ 29 تیرماه برگزار و در خصوص افزایش سرمایه و همچنین تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس تصمیم گیری شد.
 
بیگ زاده توضیح داد: بر اساس تصمیم مجمع، افزایش سرمایه بانک به میزان 100 درصد از محل آورده نقدی ظرف دو سال در اختیار هیات مدیره، با رعایت تمامی ضوابط و مقررات پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار موافقت شد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.