تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

 

 

 

دزدهای مسلح در طلافروشی زندانی شدند

 

با شنیده شدن فریادهای كمك خواهی صاحب یك طلافروشی در شرق تهران، مردم با قفل كردن در طلافروشی سارقان مسلح را زندانی كردند.

با زندانی شدن سارقان مسلح درون طلافروشی، یكی از آنها با شكستن شیشه ویترین قصد خودكشی داشت كه پس ازانتقال به بیمارستان از مرگ نجات پیدا كرد.

به گزارش «جام جم»، ۲ روز پیش عابران و همسایه های یك مرد طلافروش در خیابان دلاوران در شرق تهران با شنیدن فریادهای كمك خواهی این فرد سراسیمه در محل حضور پیدا كرده و با مشاهده ۲ سارق مسلح، كركره مغازه او را پایین آورده و پس از قفل كردن در، موضوع را به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش كردند.

دقایقی پس از این تماس ماموران كلانتری ۱۳۶ فرجام با حضور در محل مشاهده كردند راه فرار ۲ سارق مسدود شده و یكی از آنها با شیشه رگ های دستانش را قطع كرده است تا خودكشی كند.

با دستگیری هر ۲ سارق و كشف یك قبضه سلاح كمری، سارق مجروح برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت.

با تشكیل پرونده ای در این ارتباط دادیار شعبه سوم دادسرای جنایی تهران دستور تحقیق و پیگیری در این زمینه را در اداره یك پلیس آگاهی تهران صادر كرد.

مرد طلافروش به پلیس گفت: هنگام غروب با اشاره یكی از سارقان كه ویترین را تماشا می كرد، در را باز كردم با ورود این فرد به مغازه او به یكباره سلاحی را به سوی من نشانه گرفت و بلافاصله دیگر همدست سارق نیز وارد شد.

شاكی اضافه كرد: سارقان قصد سرقت چند رشته النگو و یك سینی انگشتر را داشتند كه با آنها درگیر شدم و در این هنگام با صدای فریادهای من همسایه ها و عابران كه متوجه ماجرا شده بودند، با بستن در مانع از فرار سارقان مسلح شدند.

نقشه سرقت

با ثبت اظهارات شاكی، تحقیق از ۲ سارق ۲۵ ساله آغاز شد. آنها در اعترافاتشان گفتند: چندی پیش با تهیه یك قبضه سلاح قصد سرقت از طلافروشی ها را داشتیم، به همین دلیل با شناسایی محل سرقت وارد محل شدیم؛ اما با مقاومت صاحب طلافروشی و حضور بموقع مردم در این محل زندانی شدیم.

سرهنگ حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در این باره گفت: در تحقیق از ۲ سارق مسلح معلوم شد آنها هم محلی هستند و به تصور این كه می توانند با سرقت از طلافروشی یك شبه پولدار شوند، مرتكب جرم شده اند.

حاجی زاده افزود: در حال حاضر دادیار شعبه سوم دادسرای جنایی دستور بررسی سوابق و كشف دیگر جرایم احتمالی از سوی ۲ متهم را صادر كرده است كه بررسی ها در این زمینه ادامه دارد.

معاون پلیس آگاهی تهران با قدردانی از مردم برای كمك به مرد طلافروش تصریح كرد: مشاركت مردم در ماموریت های پلیس از سرمایه های ارزشمند است و احساس مسوولیت آنها در به دام انداختن دزدهای مسلح، تنها نمونه ای كوچك از همدلی مردم با پلیس است كه امیدواریم این روند ادامه پیدا كند.... / خبرگزارى مهر رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.