تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید


اخبار ورزشی - صد درصد در نیم‌فصل تیم را تقویت می‌کنیم
درخشان: بازیکنان تعویضی انتظارات را برآورده نکردند/ مساوی برای ما حکم برد داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان تعویضی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید درخشان پس از شکست یک بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: به نظرم بازی خوبی بود و هر دو تیم خوب بازی کردند و باید به سپاهان تبریک بگویم و بازیکنان خودم هم خیلی تلاش کردند و زحمت کشیدند و با توجه به تعویض‌هایی که کردم بازیکن تخصصی در آن پست نداشتم و می‌خواستم با تعویض‌ها به تیم کمک کنم اما بازیکنان تعویضی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

وی افزود: وقتی تیمی در دقیقه 96 گل می‌خورد نشان از اشتباه و کم‌تجربگی است و امیدوارم در هفته‌های آینده بتوانیم تیم را تقویت کنیم و نورمحمدی تعویض اجباری بود و دو بازیکن دیگر را تعویض کردم که در آن پست بازیکن تخصصی نداشتند.

درخشان گفت: ماهینی و صادقیان محروم هستند و رضا نوروزی را از دست دادیم و دو سه بازیکن دیگر نیز از دست دادیم و روی نیمکت ما را نگاه کنید آیا روی نیمکت بازیکن تخصصی داشتم؟ فهرست بازیکنان 18 نفره است، در این فصل نه 20 نفر یعنی من با 13 بازیکن آمدم و تیمی که 5 بازیکنش را از دست می‌دهد دیگر همین می‌شود، وقتی چهار بازیکن اصلی را از دست می‌دهیم شرایط سخت می‌شود، بضاعت نیمکت سپاهان با ما را نگاه و مقایسه کنید. همین که تا دقیقه 96 دوام آوردیم، خوب بود.

وی در مورد اینکه پرسپولیس به شیوه بحرینی دفاع می‌کرد، گفت: من دوست ندارم بازیکنم زمین بخورد و برخی وقت‌ها حتی بازیکن سپاهان به زمین افتاده بود و ما اوت را به دفاع شما پاس دادیم و به دنبال اتلاف وقت نبودیم اما سپاهان با این همه مهره طبیعی بود که این همه فشار بیاورد و با این نفرات مساوی هم می‌گرفتیم، یعنی برد برای ما چون بضاعت ‌ما کم است. انتظار ما بیشتر از این نبود.

درخشان در مورد تقویت تیم پرسپولیس، گفت: صد درصد مصدوم زیاد داریم و محروم هم داریم و در نیم‌فصل تیم را حتما تقویت می‌کنیم.

 

-----------------------

از کادر فنی تیم ملی تشکر می‌کنم
فرکی: پرسپولیس دنبال یک امتیاز بود/ در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: پرسپولیس برای گرفتن یک امتیاز به اصفهان آمده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین فرکی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: تبریک می‌گویم به تمام مردم خوب اصفهان و به خصصوص هواداران و مجموعه باشگاه به خاطر این برد، وعده داده بودیم که بازی زیبایی به نمایش بگذاریم. مقابل پرسپولیس که تیم بزرگی است و دو بازی قبلش را برده بود و انگیزه زیادی داشتند و شرایط بهتری هم پیدا کرده بودند و می‌دانستیم پرسپولیس برای گرفتن یک امتیاز می‌آید. کار به جایی رسیده بود که در ثانیه‌های آخر بازی به گل رسیدیم. بعد از اینکه موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و این حق مسلم سپاهان بود که پیروز شود و پرسپولیس به دنبال گرفتن یک امتیاز بود اما ما نیاز مبرم به این برد داشتیم و خوشبختانه توانستیم پیروز شویم.

وی در مورد از دست دادن موقعیت‌های بازیکنان تیم گفت: به نظرم مهم‌ترین موضوع این بخش این است که بازیکنان کمی زیر فشار هستند به خاطر اینکه با وجود شایستگی نتوانستند چند بازی را پیروز شوند به خصوص در بازی خانگی، اگر آن توپ دقیقه 2 گل می‌شد بازیکنان ما از زیر فشار خارج می‌شدند اما این موضوع نباید اولویت باشد و بین دو نیمه به بازیکنان گفتیم که توپ را تا داخل محوطه جریمه و شش قدم خوب حمل می‌کنیم ولی در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم و با یکی دو برد پیاپی از زیر فشار خارج می‌شویم و اینکه در آرامش بازیکنان در زدن ضربات آخر دقت بیشتری به خرج می‌دهند و اگر یک گل‌مان را تبدیل به گل‌های بیشتری بکنیم تفاضل گل هم می‌تواند به ما کمک کند.

سرمربی سپاهان در خصوص اینکه درصد اشتباهات نویدکیا بالا بود، گفت: روی پاس‌ها خود محرم نوید‌کیا بهتر از همه می‌داند که این مشکل را دارد، در رختکن هم الان این موضوع را به من گفت ولی من خیلی مهم ندیدم، وقتی بازیکنی خودش را به این بازی می‌رساند و بعد دوباره مصدوم می‌شود، باعث می‌شود اعتماد به نفسش کم شود. نوید‌کیا یکی از بهترین پاسورهای ایران است اگر وضعیت بدنی‌اش خوب باشد او پاس‌های بی‌نظیری می‌دهد و مثل او در ایران ندیده‌ام و درصد اشتباه پاس هم به مسایلی که گفتم برمی‌گردد.

فرکی در مورد تفاوت خلعتبری و شریفی، گفت: خلعتبری و شریفی با هم متفاوت هستند. خلعتبری میادین بین‌المللی دیده ولی شریفی جوان است و من این بازیکن را جابه‌جا کردم و هنوز با مهدی شریفی کاملا آشنا نیستم و با طراحی تمرینات وضعیت بهتر می‌شود، شریفی بازیکن باهوش و خطرسازی است و اگر نقاط ضعفش را تبدیل به نقاط قوت کند با تمرین و تمرین و تمرین می‌تواند یک خلعتبری جدید برای فوتبال ایران باشد.

فرکی در مورد سیستم تیم سپاهان، گفت: از ابتدا دستور کار ما 4-4-2 لوزی بود و اعتقاد به سیستم این است که خود بازیکنان مهم هستند، وقتی بازیکنی دوندگی می‌کند تمامی سیستم‌ها را تغییر می‌دهد و همه اینها را بازیکن شکل می‌دهد و من معتقدم که بازیکنان بر اساس توانایی‌هایی که دارند کارشان را دنبال می‌کنند و این مساله خود به خود سیستم شناور را ایجاد می‌کند و مثلا حاج‌صفی دفاع و هافبک چپ است و وریا غفوری هم همین وضعیت را دارد البته نباید در خط دفاعی هم غافلگیر شویم و گل بخوریم.

وی ادامه داد: تعطیلی خیلی طولانی نیست و باید در جام حذفی بازی کنیم و چهار روز بازیکنان را استراحت دادیم و چون طلوانی هم نیست فکر نمی‌کنم که بازیکنان خیلی متضرر شوند و از روز چهارشنبه استارت می‌زنیم و نمی‌دانم چه تعداد ملی‌پوش داشته باشیم و بازیکنان ملی‌پوش از فردا به مدت 10 روز در اختیار تیم ملی هستند و شاید نیاز هم به این تعطیلات بود. از سپاهان 6 بازیکن مدنظر تیم ملی هستند. باید از کادر فنی تیم ملی هم تشکر کنم زیرا با مارکار آقاجانیان صحبت کردم و او به نمایندگی از کی‌روش با ما حرف زد و به او گفتم که فهرست تیم ملی پنجشنبه اعلام نشود چون در روحیه بازیکنان تاثیر میَ‌گذارد و کادر فنی تیم ملی هم همین کار را کرد و باید از آنها تشکر کنیم.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه دفاع شما ضعیف بود، گفت: این موضوع یک مقدار تاثیر منفی خودش را گذاشته است و شاید بخشی از حرف‌های شما را قبول داشته باشم اما شما هم بخشی از حرفم را قبول کنید و تمام مسایل را در زمانی که داشتیم نتوانستیم خوب اجرا کنیم اما بخشی مربوط به حریفان می‌شود که وقتی وارد فاز دفاعی می‌رود بازیکنان ما فضای کمتری برای کار دارند ولی وقتی حریف برای بازی بیاید بازیکنان توانمندی داریم که می‌توانند خوب بازی کنند.

فرکی در مورد اینکه شریفی گلش را به جانبازان تقدیم کرد، گفت: من خبر نداشتم و در این مورد خدا را شکر و افتخار می‌کنم به وجود چنین بازیکنانی. من و کادرم به مسایل فرهنگی اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم و من هم این برد را به همه جانبازان خصوصا جانبازان اصفهان و سپاهان تقدیم می‌کنم.
اخبار ورزشی - فارسرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.