تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

 

 

 

رحيمي: تحريم شديد لطف خداست

معاون اول رييس‌جمهور در بخش ديگري از سخنانش تأكيد كرد: در حال حاضر در شديدترين تحريم‌ها هستيم و تحريم شديد لطف خداست. برخي‌ها تلاش مي‌كنند با اين تحريم‌ها، سبك برخورد كنند؛ اما ما هرچه داريم در قبال مخالفت با آمريكا و صهيونيست و تحريم آن‌ها به‌دست آورده‌ايم.معاون اول رييس‌جمهور گفت: ايران قدرت بزرگي است و تحريم‌ها را سپري مي‌كند.
به گزارش ايسنا، محمدرضا رحيمي در همايش بزرگداشت هفته‌ي تأمين اجتماعي كه شامگاه امروز (شنبه، 31 تيرماه) برگزار شد، با بيان اين‌كه صندوق تأمين اجتماعي خود به‌تنهايي يك مملكت است، اظهار كرد: بودجه‌ي چند وزارتخانه بايد جمع شود تا بتواند با بودجه‌ي صندوق تأمين اجتماعي برابري كند.
وي افزود: كدام شركت صاحب‌نامي همچون صندوق تأمين اجتماعي بيش از 270 كارخانه در انواع فعاليت‌ها را تحت پوشش دارد و به‌راستي كه صندوق تأمين اجتماعي سازماني عريض و طويل است.
معاون امول رييس‌جمهور در ادامه عنوان كرد: لازم است اهالي خانواده‌ي بزرگ تأمين اجتماعي به معني واقعي تأمين شوند، چراكه اين سازمان جامعه‌ي 35 ميليون نفري را تحت پوشش خود دارد و جمعيت چند كشور همسايه بايد جمع شود تا با 35 ميليون نفر جامعه‌ي تحت پوشش صندوق تأمين اجتماعي برابري كند.
رحيمي ادامه داد: درست است اين صندوق چند كارخانه را تحت پوشش خود دارد و اقتصاد كشور را روان كرده، اما ضروري است همه‌ي اين كارخانه‌ها سودآور شوند و بايد زياده‌خواهي‌ها را كم كرد و هزينه‌ها را كاهش و بهره‌وري را افزايش داد.
وي با اشاره به مصوبه‌ي نمايندگان مجلس در زمينه‌ي تعديل نيرو، تأكيد كرد: وقتي تعداد نيروها زياد باشد، مزاحم كار مي‌شوند و لازم است ادارات و شركت‌ها چابك شوند تا بتوانند جست و خيز كنند.
معاون اول رييس‌جمهور در بخش ديگري از سخنانش تأكيد كرد: در حال حاضر در شديدترين تحريم‌ها هستيم و تحريم شديد لطف خداست. برخي‌ها تلاش مي‌كنند با اين تحريم‌ها، سبك برخورد كنند؛ اما ما هرچه داريم در قبال مخالفت با آمريكا و صهيونيست و تحريم آن‌ها به‌دست آورده‌ايم.
رحيمي ادامه داد: در ابتداي انقلاب، صادرات غيرنفتي كشور ما 700 ميليون دلار بود و در حال حاضر به بيش از 53 ميليارد دلار رسيده است.
وي خاطرنشان كرد: ايران ابرقدرت است و مقام هفدهم اقتصاد جهان را دارد. دعواهايي كه با ما مي‌شود، بر سر مواضع هسته‌يي نيست، بلكه بر سر علم ماست.
معاون اول رييس‌جمهور در ادامه با اشاره به كشف هفت داروي كم‌نظير در مجموعه‌ي تأمين اجتماعي، اظهار كرد: اين امر غيرت آدم را به جوش مي‌آورد و من امروز از طرف هيأت دولت آمده‌ام تا دست‌مريزاد بگويم.
رحيمي افزود: دشمن در بازار ما اخلال ايجاد مي‌كند و صادرات و واردات ما را كند مي‌كند و سوخت و قطعه به هواپيماهاي ما نمي‌دهد، اين‌قدر دشمن عصباني است و اين فرصتي است تا جواب اين ابرقدرت‌ها را كه باد به غبغب خود مي‌اندازند، بدهيم./ایسنا

 

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.