آیت‌الله خزعلی: شب و روز برای رهبر و همسر و فرزندان ایشان دعا مي‌کنم / پسرم به بد بودن کارش اعتراف کند

یک عضو مجلس خبرگان گفت: من شب و روز برای رهبر و همسر و فرزندان ایشان دعا می‌کنم پسرم باید به بد بودن کارش اعتراف کند و این اعتراف نباید فقط یک تاکتیک باشد بلکه باید واقعا به بد بودن کار خود اعتراف کند.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی طی سخنانی در مراسم رونمایی از کتاب «الغدیر در قرآن، حدیث و ادب»، تصریح کرد: ما باید علامه امینی را بیشتر بشناسیم. ایشان در سفری که به هند و خط استوایی داشت - با اینکه در تبریز به دنیا آمده بود و طاقت فضای مرطوب را نداشت - در این مدت 40 هزار صفحه کتاب نوشت.

رییس بنیاد بین‌المللی غدیر ادامه داد: وقتی از ایشان درباره هوای گرم و مرطوب استوا پرسیدند، گفت مگر اینجا گرم است؟ یعنی به قدری به فکر کار و تلاش بود که متوجه گرمای هوا نشده بود. او از 24 ساعت شبانه‌روز 16 ساعت را کار می‌کرد و 8 ساعت را به خواب و خوراک و نماز اختصاص می‌داد.

خزعلی افزود: علامه امینی 11 جلد الغدیر نوشته است که علمای سنت سعی کرده‌اند در آن تحریف به وجود آورند. ایشان برای مطالعه به سده قبل از 400 رفته و تا نسخه‌های قبل را برای پاسخ به شبهات آنها پیدا کند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز باید فتنه را بشناسیم، اظهار کرد: من شب و روز برای رهبر و همسر و فرزندان ایشان دعا می‌کنم. فرزند من هم در حال حاضر در زندان به سر می‌برد. او باید به بد بودن کارش اعتراف کند و این اعتراف نباید فقط یک تاکتیک باشد بلکه باید واقعا به بد بودن کار خود اعتراف کند.

رییس بنیاد بین‌المللی غدیر خاطرنشان کرد: میزان ما دین است. انسان در خیلی جهات با حیوانات مشترک است ولی در جهت دین باید خداوند را بشناسید زیرا او رحمان و رحیم است. ما در دستگاه رهبری فتنه‌گرانی داشته‌ایم. حتی در زمان امامان هم فتنه‌گرانی بوده‌اند. باید فتنه‌گران را شناسایی کنیم و از دستگاه حکومت کنار بگذاریم. روحانی‌ای که بخواهد بر ضد میزان کار کند، روحانی نیست. ما بهترین رهبری را داریم و باید از این نعمت به بهترین نحو استفاده کنیم.

در پایان این مراسم، از کتاب نفیس «الغدیر در قرآن، حدیث و ادب» نوشته حجت‌الاسلام رضوی با حضور آیت‌الله جنتی، آیت‌الله صدیقی، آیت‌الله اختری، آیت‌الله موحدی کرمانی،‌ عسکراولادی، صفوی و حبیبی، از این کتاب رونمایی شد./عصرایران

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.