پس از حمله به زن همسايه

دستگيري مرد ورشكسته

مردي كه براي پرداخت نكردن بدهي خود به زن همسايه در يكي از محله‌هاي شمال‌غرب تهران به جان وي سوءقصد كرده و متواري شده بود، در شهرستان اروميه در استان آذربايجان‌غربي دستگير شد.

اخبار حوادث -  روزهاي پاياني آبان امسال زن جواني با حضور در شعبه 13 بازپرسي دادسراي ناحيه 2 تهران عليه مرد همسايه‌اش به اتهام سوءقصد شكايت كرد.

شاكي گفت: با توجه به اين كه يكي از همسايگان مجتمع محل سكونتم در زمينه بورس فعاليت داشت، 65 ميليون تومان پولم را در اختيار وي قرار دادم تا ماهانه مبلغي به عنوان سود به من پرداخت كند، اما با گذشت دو ماه خبري از سود سرمايه‌ام نشد و او ادعا كرد ورشكست شده و تا چند ماه ديگر مي‌تواند سود و اصل سرمايه‌ام را بپردازد.

نجات معجزه‌آسا از مرگ

شاكي اضافه كرد: مرد همسايه پس از مدتي به بهانه اين‌كه مي‌خواهد پول‌هايم را پس دهد، با من در پاركينگ مجتمع محل سكونتمان قرار ملاقات گذاشت. او پس از حضور در محل با من دعوا كرد و با شدت گرفتن اين درگيري مرا هل داد و به انباري انداخت. قصد فرار داشتم كه با چكش مرا زخمي كرد كه چند روزي در بيمارستان بستري بودم.

بنابر اظهارات شاكي، پرونده در اختيار كارآگاهان اداره 16 پليس آگاهي تهران قرار گرفت و جستجو براي دستگيري متهم آغاز شد. ماموران ابتدا در تحقيق از همسر و ديگر اعضاي خانواده وي متوجه شدند مرد مهاجم به خانه نيامده و با آنها نيز تماس نگرفته است.

دستگيري متهم فراري در اروميه

در حالي كه جستجو براي دستگيري متهم فراري ادامه داشت، ماموران اطلاع يافتند متهم در زادگاهش اروميه در خانه يكي از اقوامش پنهان شده است.

بنابراين، ماموران با نيابت قضايي براي دستگيري متهم به اين شهر اعزام شدند و روز گذشته وي را دستگير كردند.

متهم در غياب بازپرس پرونده به شعبه 12 بازپرسي دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2 تهران منتقل شد.

اعتراف متهم

متهم با اشاره به اين كه در زمينه بورس فعاليت مي‌كند، گفت: افراد متعددي به من اعتماد كرده و با دادن مبالغي به من، برايشان سرمايه‌گذاري كرده و هر ماه مبلغي به عنوان سود به حسابشان واريز مي‌كردم. چندي پيش هم يكي از زنان همسايه با پرداخت 65 ميليون تومان از من خواست با پول‌هايش سرمايه‌گذاري كرده و هر ماه سودش را به وي پرداخت كنم.

متهم اضافه كرد: يكي از دوستانم از من كلاهبرداري كرد و من ورشكسته شدم و نتوانستم حتي يك ماه هم سودي بابت پول زن همسايه به وي پرداخت كنم. او هم با گذشت دو ماه تهديد كرد اگر طلبش را نپردازم، موضوع را به همسرم و همسايه‌ها مي‌گويد و مرا به عنوان كلاهبردار به همه معرفي مي‌كند.

متهم گمان مي‌برد زن همسايه مرده است

متهم با اشاره به روز حادثه گفت: روز حادثه درصدد بودم با زن همسايه گفت‌وگو كنم و از او فرصت ديگري براي بازپرداخت بدهي‌ام بگيرم. به همين دليل در تماس با وي ادعا كردم پولش را تهيه كرده‌ام و مي‌خواهم طلبش را بدهم و او را به پاركينگ مجتمع كشاندم.

متهم اضافه كرد: هنگام گفت‌وگو با زن همسايه، وقتي متوجه شد پولي در كار نيست و مي‌خواهم فقط از وي مهلت بگيرم، عصباني شد و با داد و فرياد ‌خواست همسايه‌ها را خبر كند كه عصباني شدم و به وي حمله كردم و او را به درون انباري انداختم كه سرش به وسايل درون انباري خورد و زخمي شد.

وي يادآور شد: زن همسايه در حالي كه زخمي شده بود، تلاش مي‌كرد از انباري خارج شود و از شوهرش و همسايه‌ها كمك بخواهد كه مانع از اين كار شدم و با وسيله‌اي ـ كه يادم نمي‌آيد چه بود ـ به وي حمله‌ و با زدن ضربه او را زخمي كردم؛ البته قصدم اين بود زن همسايه را ساكت و راهي براي فرار پيدا كنم.

متهم اضافه كرد: وقتي زن زخمي بيهوش در انباري افتاد، از مجتمع فرار كردم و بي‌آن‌كه خانواده‌ام از ماجرا مطلع شوند، به زادگاهم اروميه رفتم و در خانه يكي از اقوام پنهان شدم. در اين مدت فقط مي‌ترسيدم زن همسايه مرده باشد و من به اتهام قتل تحت تعقيب قرار بگيرم، اما پس از دستگيري متوجه شدم او با انتقال به بيمارستان نجات يافته است.

بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات تكميلي از وي ادامه دارد./جام جم آنلاین

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.