سعيدلو: تا پايان از قطبي حمايت مي‌كنيم

 

رئيس سازمان تربيت‌بدني گفت: از سرمربي تيم ملي فوتبال تا پايان كار حمايت خواهيم كرد. به گزارش خبرگزاري فارس،علي سعيدلو با حضور در تمرينات تيم ملي فوتبال خطاب به بازيكنان گفت: ايران در يك طرف قرار دارد و ساير كشورهاي جهان در طرف ديگر و اين وظيفه شما را بيشتر مي‌كند. وظيفه ما فقط قهرماني نيست و كارهاي ديگري نيز بايد انجام دهيم. مثلاً امروز ياد و خاطره جنگ را گرامي مي‌داريم و از كساني كه جز بزرگان ملت بودند ياد مي‌كنيم.

 

رئيس سازمان تربيت‌بدني خاطرنشان كرد: تاريخ ادامه خواهد داشت و زماني صدام و ديگران پشت بودند و هم اكنون در عرصه جهاني به نوعي ديگر فتنه برپا مي‌كنند. فرهنگ شجاعت و ايثار براي ما كافي است. اگر در جام ملت‌ها قهرمان شويم بزرگي شما را مي‌رساند. شما منتخب مردم هستيد و چون قلب صافي داشته‌ايد خداوند كمك كرده در تيم ملي فعاليت كنيد.

سعيدلو افزود: وظيفه داريم به مردم خدمت كنيم. هيچ دوره‌اي همانند رياست جمهوري احمدي‌نژاد از ورزش حمايت نشده است، زيرا او در ورزش تخصص دارد و از روساي جمهور گذشته بيشتر با ورزش آشنا است.

رئيس سازمان تربيت بدني عنوان كرد: براي برگزاري بازي دوستانه در هيچ رشته‌اي مشكلي وجود ندارد. فقط بايد كمبودها را برطرف كرد و ايران بايد در تمام زمينه‌ها قدرتمند باشد. در شجاعت، اخلاق بايد حرف اول را بزنيم. در ظاهر نيز بايد اول باشيم و در جام ملت‌ها ملي‌پوشان بايد شكيل‌ترين افراد باشند. براي كارهاي بزرگ اعتقادات بزرگ بايد داشت. اعتبارات در ورزش كافي است. در غرب آسيا به دنبال دوستي هستيم.

وي افزود: ورزش روند رو به رشدي داشته است و در چندين رشته جهاني شده‌ايم و اين موضوع نشان مي‌دهد كه پيشرفت داشته‌ايم و در فوتبال نيز چنين ظرفيتي وجود دارد. نبايد حتماً قهرماني از تيم ملي انتظار داشت. هميشه نبايد پيروزي متعلق به يك تيم باشد. چندين جلسه با قطبي برگزار كرده‌ايم، اما در مسائل فني دخالت نمي‌كنم و از قطبي تا پايان حمايت مي‌كنيم.../خبر گزاری فارسرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.