ترابيان: انتخاب 5 گزينه براي سرمربيگري تيم ملي

 

سرپرست کميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال با درخواست از رسانه‌ها براي فرصت دادن به فدراسيون براي بررسي صحيح و با دقت نامزدهاي سرمربيگري تيم ملي گفت: گزينه‌هاي ما براي سرمربيگري تيم ملي به 4-5 نفر رسيده و اين احتمال وجود دارد که پيش از آغاز جام ملت‌هاي آسيا سرمربي بعدي مشخص شود.

عباس ترابيان در پاسخ به اين سوال که علي کفاشيان در گفت‌وگوي خود اعلام کرده که کميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال مسووليت معرفي گزينه نهايي براي سرمربيگري تيم ملي به هيات رئيسه را برعهده دارد و با اين شرايط معيارهاي شما براي انتخاب سرمربي چيست؟ گفت: من الان راجع به پارامترها نمي ‌توانم صحبت کنم چرا که اعلام معيارها گمانه‌زني‌هايي را ايجاد مي‌کند. تنها چيزي که تقريبا مشخص شده و رفته رفته نهايي مي‌شود اين است که سرمربي تيم ملي خارجي است و با توجه به اين که تيم ملي 9 فوريه با روسيه بازي دارد بايد سرمربي را انتخاب کنيم.

وي افزود: من به همراه دوستانم در حال مطالعه برروي گزينه‌هاي موجود هستيم و در حال حاضر گزينه ‌هاي ما براي سرمربيگري تيم ملي به 4-5 نفر رسيده است.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا سرمربي تيم ملي قطعا خارجي است و آيا احتمال دارد پيش از جام ملت‌ها سرمربي مشخص شود؟ گفت: نمي‌شود گفت که قطعا سرمربي خارجي است، در فدراسيون ممکن است هر اتفاقي بيفتد اما اين احتمال وجود دارد که پيش از جام ملت‌ها سرمربي بعدي تيم ملي معرفي شود.

ترابيان درباره صحبت‌هاي اريکسون که گفته هيچ علاقه‌اي به حضور در ايران ندارد، گفت: ما با اريکسون هيچ صحبتي نداشتيم اما با ايجنت او صحبت کرديم تا براي حضور در کميته فني به ايران بيايد. همان موقع کپي گذرنامه اريکسون را هم دريافت کرديم و حتي ويزاي او هم آماده شد، اگر لازم باشد که ثابت کنيم راست گفته‌ايم و مذاکراتي ر ا با مدير برنامه‌هاي اريکسون انجام داده‌ايم کپي گذرنامه و ويزاي او را رسانه‌اي خواهيم کرد.

وي درباره حضور توجيما دبيرکل فدراسيون فوتبال ژاپن به ايران گفت: ما ارتباط بسيار خوبي با فدراسيون فوتبال ژاپن داريم. ژاپني‌ها افرادي قابل اعتماد هستند و تکليفشان مشخص است و مانند برخي کشورهاي عربي نيستند که در يک لحظه تغيير مسير بدهند. آنها با وجود اين که به لحاظ ديني با ما اشتراکي ندارند اما از نظر فرهنگي به ما نزديک هستند ضمن اين که مديران آنها مديراني باثبات هستند و شما مي‌توانيد براي سال‌هاي سال برروي ارتباط با آنها حساب کنيد. به هر حال اوگورا که هم اکنون رييس فدراسيون فوتبال ژاپن است نقش بسيار زيادي در ميزباني ايران در رقابتهاي جام ملت‌هاي آسيا داشت. من برروي کمک‌هاي او براي گرفتن ميزباني جام ملت‌هاي 2012 حساب ويژه‌اي باز کردم.

ترابيان ادامه داد: توجيما قطعا بعد از اوگورا رييس فدراسيون فوتبال ژاپن مي‌شود و ما بايد با او در ارتباط باشيم. ضمن اين که بسياري از پست‌هاي کليدي کنفدراسيون آسيا در اختيار ژاپن است و ارتباط با مديران اين کشور مي‌تواند به سود فوتبال ايران باشد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.