اخبار,اخبار سیاسی,عزت‌الله یوسفیان ملا

 

 اخبار سیاسی  -  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس :
90 درصد بودجه 94 به نفت وابسته است / شعارهای دولت در لایحه بودجه عملی نشد

برخی افزایش مالیات را عاملی برای جبران کسری بودجه می دانند اما مگر می‌شود هر روز مالیات مردم را افزایش دهیم! ما باید به مردم خدمات ارائه کنیم. مالیاتی که مردم باید پرداخت کنند وابسته به نفت است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درباره واگذاری حذف یارانه افراد پردرآمد توسط استان‌ها و تخصیص منابع حاصل از آن به استان‌ها گفت: این حرکت دولت٬ یک جور دفع شر است که آقایان دولتی از خود دور کردند.

عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌و‌گو با  ایلنا افزود: بهتر این بود که حذف یارانه‌ها به صورت متمرکز صورت می‌گرفت زیرا به طور قطع برای استان‌ها مشکلاتی پیش می‌آید. آن موفقیتی که ستاد کشور می‌توانست در حذف دهک‌های پردرآمد داشته باشد٬ شهرستان‌ها نمی‌توانند داشته باشند.

وی درباره بودجه سال ۹۴ گفت: بودجه سال ۹۴ هیچ فرقی با بودجه‌های سال‌های گذشته نمی‌کند. بودجه دلبخواهی است و خیلی هم کار‌شناسی شده نیست.‌‌ همان بودجه سال گذشته است که ردیف‌هایش نیز همانند سال گذشته است. دولت کلی شعار داشت که ما بودجه را واقعی و کاربردی می‌کنیم که هیچ کدام در بودجه عمل نشد.

یوسفیان ملا درباره کاهش وابستگی به نفت در بودجه سال ۹۴ گفت: اصلا اینگونه نیست. آقایان می‌گویند ۳۳ درصد بودجه را پول نفت تامین می‌کند که این قابل قبول نیست. چه چیزی وجود دارد که بتواند جبران بودجه حاصل از نفت باشد. برخی افزایش مالیات را عاملی برای جبران کسری بودجه می‌دانند اما مگر می‌شود هر روز مالیات مردم را افزایش دهیم! ما باید به مردم خدمات ارائه کنیم. مالیاتی که مردم باید پرداخت کنند وابسته به نفت است.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران تا دلار نفتی نداشته باشند نمی‌توانند صادرات و واردات انجام دهند، گفت: باید نفت فروخته شود تا دلار در کشور وجود داشته باشد. بنابراین مطمئن باشید تا چیزی تولید نشود کسی نمی‌تواند مالیات پرداخت کند. وقتی کسی نتواند کالا وارد کند توانایی پرداخت کمرگ و عوراض را ندارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ۹۰ درصد اقتصاد و لایحه بودجه ۹۴ به نفت وابسته است اگرچه اسم ۳۳ درصد را بر روی آن گذاشتند. چون آن بخشی‌هایی که در سایر درآمد‌ها گفتند کارآمد نیست. مثلادر بخش سایر درآمد‌ها نوشته شده واردات خودرو، وقتی در کشور دلار نفتی وجود نداشته باشد چطوری می‌خواهید خودرو وارد کنید.

عزت الله یوسفیان ملا افزود: ما که به اقتصاد مقاومتی عمل نکردیم که از خارج کشور بی‌نیاز باشیم. در بحث اقتصاد مقاومتی نیز فقط شعار داده شده است بنابراین واحدهای تولیدی ما برای تولید نیاز به دلار، یورو و ین دارند که بتوانند کالا وارد کنند، تولید کنند. اگر تولیدی صورت نگیرد، درآمد ایجاد نمی‌شود و توانایی برای پرداخت مالیات نیز وجود ندارد بنابراین همه چیز وابسته به نفت است.


 اخبار سیاسی  - ایلنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.