تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps
447592-735303.jpg

نخست وزیر هند امروز در میان تدابیر شدیدامنیتی در مراسم آغاز جشنهای استقلال هند از پاکستان خواست حمایت از شبه نظامیانی را که از مرز عبور می کنند، متوقف کند.


به گزارش خبرگزاری فرانسه، مانموهان سینگ اظهارداشت :"پدیده صلح برای دو کشور پاکستان و هند برای برقراری صلحی پایدار در شبه قاره ضروری است ".

وی افزود:" پاکستان باید گامهای مهم و عینی برای اجرای تضمینهای رسمی که برای جلوگیری از تروریستهایی که با عبور از مرزهای بدون کنترل علیه هند دست به اقدام می زنند، بردارد، زیرا درغیر این صورت، افکارعمومی هند که از روند صلح حمایت می کنند ، آسیب خواهند دید" .

نخست وزیرهند همچنین خاطرنشان کرد :"ما آماده کار با همه همسایگان خود برای ایجاد دوره ای از صلح و شکوفایی اقتصادی برای ملتهای خود هستیم . ما دراین رابطه چندین ابتکار عمل را، به ویژه به پاکستان ارائه کردیم. برای موفقیت، این ابتکارعملها نیازمند یک فضای آرام است ".

مانموهان سینگ گفت :" تمام کشورهای منطقه ما باید بدانند که تروریسم تهدیدی برای صلح و شکوفایی اقتصادی درهرجاست و باید با تلاشهایس مشترک خود با آن مقابله کنیم ".  

سخنرانی مانموهان سینگ در بخش قدیمی دهلی درمیان تدابیر شدید امنیتی نیروهای پلیس که پایتخت را به یک  دژنظامی  تبدیل کردند، صورت گرفت .

این تدابیرشدید امنیتی به سبب بیم ازحمله شبه نظامیان به جشنهای روزاستقلال و هشدار آمریکا درباره احتمال حمله القاعده برقرار شد .

مبارزان کشمیری که با سلطه گری هند بر بخشی از کشمیر مبارزه می کنند، از سوی هند در ارتباط با انفجارهای قطار بمبئی که درماه جولای 183 کشته بر جای گذاشت و یک سری از بمبگذاریها در دهلی نو در اکتبر سال گذشته که 60 کشته داشت ، مقصر شناخته شدند .

هند بارها پاکستان را به حمایت از این مبارزان کشمیری متهم و پاکستان نیز این اتهامات را رد کرده است .
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.