رئيس بنياد حفظ آثار و ارزشهاي دفاع مقدس پيشنهاد كرد كه مردم آمريكا سالگرد حادثه طبس را "روز حماقت دولتمردان آمريكايي" نامگذاري كنند.
  
 
به گزارش خبرگزاري فارس، سردار باقرزاده رئيس بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس با اشاره به اينكه حادثه طبس يكي از حوادث مهم، قابل تأمل و متمايز از حوادث پيراموني خود است، گفت: در اين حادثه دست امداد الهي براحتي قابل لمس بود و براي ملت ايران كه داراي بينش مؤمنانه هستند نعمتي از جانب خدا قلمداد شد كه در پي تلاش و مجاهدت در راه خداوند نصيبشان گشته بود.

وي اضافه كرد: البته شكست خوردگان اين حادثه يعني سردمداران آمريكا بجاي آنكه از اين حادثه درس عبرت بگيرند، بازهم به قدرت مادي خود تكيه نموده و سعي كردند اهداف مغرضانه خود را عليه ملت ايران در پيش بگيرند. از اين رو بعد از حادثه طبس، آمريكايي‌ها حداقل 70 توطئه بزرگ را عليه ايران اسلامي سامان‌دهي و تدارك كردند كه با مدد الهي و هوشياري مردم ايران، همه اين توطئه‌ها خنثي شد.

باقرزاده يادآور شد: آمريكايي‌ها بعداز طوفان طبس در پي آن برآمدند تا براي جبران تحقير ملي خود، با به راه انداختن طوفان جنگ تحميلي ريشه‌هاي درخت انقلاب اسلامي و بلكه ملت نجيب و شجاع ايران را از بيخ بركنند، اما از اين نكته غافل بودند كه ملت ايران در خاك كربلا ريشه داشته و از اين گونه طوفان‌ها بيمي ندارد.

رئيس بنياد حفظ اثار و ارزشهاي دفاع مقدس با بيان اينكه آمريكايي‌ها خيلي مايل هستند تا به نحوي شكست در طبس را با همان روش جبران كنند، افزود: اما خودشان مي‌دانند كه درصورت تكرار چنين خطايي، نه در طبس بلكه در سراسر ايران طوفان سهمگين و جهنمي سوزان عليه سربازان آمريكايي به راه خواهد افتاد؛ آنگونه كه حادثه طبس در مقابل آن برايشان به رويايي شيرين تبديل شود.

وي تاكيد كرد: شايسته است آمريكايي‌ها را در دنيا به عنوان قهرمانان موفقيت‌هاي ناپايدار معرفي كنيم. آن چه به عنوان نظم در حركت سياسي آمريكايي‌ها مي‌بينيم، نظم كاذبي است كه همانند پاندول ساعت بين دو نقطه تهديد و تطميع، آنها را در نوسان قرار داده است.

باقرزاده يادآور شد: سربازان آمريكايي هم‌اكنون در افغانستان و عراق زمين‌گير شده‌اند و هر روز متحمل تلفات و خسارات سنگيني مي شوند. پس از اشغال نظامي عراق، آمريكايي‌ها براي مدت كوتاهي ژست پيروزي به خود گرفتند اما ديري نگذشت كه اين پيروزي نيز به سرنوشت شكست‌هاي قبلي دچار شد. وضعيت آمريكا در افغانستان نيز به همين منوال مي‌باشد. امروز جمله " آمريكا شكست خورده افغانستان و عراق است " هر روز از زبان كارشناسان و صاحب‌نظران جهاني و حتي مسئولين آمريكايي شنيده مي‌شود.

رئيس بنياد حفظ آثار و ارزشهاي دفاع مقدس با اشاره به اينكه آمريكايي‌ها در مورد ايران نيز هيچگاه موفق نشدند، تاكيد كرد: به رغم تمامي توطئه‌هايي كه عليه ملت ايران بكار بسته‌اند، امروز اين ايران است كه با سرعت در حال درنورديدن قله‌هاي پيشرفت و تعالي است. در مقابل، آمريكا چه در داخل و چه در خارج ، هر روز در حال پس رفت است. اقتصاد آمريكا رو به زوال است، دولت آن به منفورترين دولت‌ها در جهان تبديل شده و از سلاح‌هاي زنگار گرفته آمريكايي نيز كاري ساخته نيست.

سردار باقرزاده در پايان پيشنهاد كرد كه آمريكايي‌ها روز حادثه طبس را به عنوان روز حماقت دولتمردان آمريكايي نامگذاري كنند و همه ساله ضمن تجمع در مقابل كاخ سفيد، دولتمردان خود را از تكرار چنين اشتباهاتي برحذر دارند. همچنين پيشنهادي هم براي جوانان غيور و مسلمان عرب منطقه دارم كه با نامگذاري اين روز به عنوان "يوم‌العبره" به دولت‌هاي خود يادآوري كنند كه "هم‌پيماني با آمريكا سودي براي آنان ندارد."

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.