تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

یکی از کاربران "عصرایران" با نوشتن این مقدمه ، یادداشتی را برایمان فرستاده است که عیناً ذکر می شود:
با سلام. در صورتي كه همچنان به همان رويه فراجناحي سابق هستيد و چنانچه امكان دارد اين نوشته را هم كه در تاييد دولت است درج فرمایید .

ایام عزتتان مستدام

فرمايشات رهبر معظم انقلاب در ديدار مديران اجرايي كشور و اشارات صريح ايشان به ويژگيهاي ناب و تحسين برانگيز رئيس جمهور محبوب و دولت مكتبي چنان غرورآفرين و اميدواركننده بود كه دلهاي عدالتخواهان ام القراي اسلامي را سرشار از شادي كرد و ملت را بار ديگر از درستي انتخاب خويش در حماسه تير 84 مطمئن ساخت؛ انتخابي كه بر خلاف تبليغات تخريبي احزاب و گروههاي فرصت طلب، در مسيري صحيح به بارنشست و لبخند رضايت را بر لبان كاروان سالار نظام نشاند. 

با روي كارآمدن دولت دكتر احمدي نژاد، انتظار اين بود كه افراد گروه هاي هتّاك، پيام روشن و بي شائبه مردم را به خوبي درك كنند و براي حفظ ظاهر هم كه شده، اگر از برگزيدة ملت و دولت او حمايت نمي كنند، دستكم براي چند صباحي خاموشي پيشه كنند و از جوسازي و سنگ اندازي در مسير بپرهيزند؛ اما نه تنها چنين نشد كه سوگ مندانه برخي عناصر متعلق به جبهه اصولگرايي را نيز تحت تأثير فضاسازي هاي خود قرار دادند و آنها را به موضع گيري در برابر سياست ها و اقدامات ستودني رئيس جمهور محترم و مسؤولان اجرايي واداشتند.

 خوشبختانه هرگاه آتش توپخانه بدخواهان دولت شدت يافته است. مقام معظم رهبري خود وارد عرصه شده و با رساترين تعابير به حمايت از دولت خدمتگزار پرداخته اند؛ حمايتي كه در نوع خود به طور كامل بي نظير است.

 معظم له در ديدار اخير خود نيز به صراحت، سياست ها و عملكردهاي دولت نهم را مورد حمايت خويش قرار دادند كه اشارت هاي هرچند گذرا به برخي موارد آن، بسيار راهگشا خواهد بود!

- امروز خوشبختانه يك وضع استثنايي در طول چندين سال گذشته وجود دارد؛ از اين جهت استثنايي است كه شعارهاي اساسي انقلاب به عنوان محور برنامه ريزيها و حركتها و سياستها اعلام مي شود.
- شايد بعضي ها، حتي بعضي مخلصين انقلاب، در طول بعضي از سالهاي گذشته تصورشان اين بود كه ديگر روزگار شعارهاي اصلي انقلاب تمام شده است! اما امروز با انتخاب ملت ايران، دولتي سركار آمده است كه شعارهاي اصلي انقلاب، شعارهاي اساسي و اصولي او است. گفتمان مفاهيم انقلاب اسلامي، امروز گفتمان رايج و غالب است.
- بحمدالله هم عطش كار و انگيزه كار در اين دولت هست، هم عناصر و نيروي كارآمد و كاردان در اين دولت هست.
- يكي از چيزهايي كه من در مورد اين دولت خدا را شكر ميگويم، همين است كه شجاعت اقدام وجود دارد. با ترديد، با تزلزل، با ترس و لرز نميشود كارهاي بزرگ را انجام داد.
- در زمينه سياست خارجي – همانطور كه آقاي رئيس جمهور توضيح دادند- موضع جمهوري اسلامي از اول موضع تهاجمي بود شجاعت در قبال مسائل جهاني، يك اصل است. بحمدالله آدم مي بينيد كه اين معنا وجود دارد.
- سفرهاي استاني كار بسيار خوب و برجسته و لازمي بود و من واقعا تعجب مي كنم كه بعضي ها چطور آن را انكار مي كنند. رفتن به مناطقي كه اميد اين را نداشتند كه مسئولان بلندپايه حتي به ياد آن ها بيفتند كار خيلي بزرگي است.مبادا اين كار را خراب كنيد.

البته مقام معظم رهبري ، عدالت خواهي دولت نهم را نيز مورد تمجيد قرار دادند.شعار اصلي دكتر احمدي نژاد در ايام تبليغات رياست جمهوري وي يعني اصل «عدالت محوري»در اين مدت دو ساله به خوبي جامه عمل پوشانده شده است.

امروزه مردم به خوبي طعم شيرين عدالت را حس مي كنند. گام هايي هم كه در اين مورد توسط دولت نهم برداشته شده است. كاملاً محسوس است. چه آنجا كه دولت آقاي احمدي نژاد در قطع دست مافياي قدرت و ثروت تلاش قابل تحسيني انجام داده است و چه آنكه در افشاي فشارهاي اختاپوس هاي اقتصادي كه سالها بر شريان هاي اقتصادي دست يازيده بودند، مجاهدانه عمل كرد.

 مردم هيچگاه افشاگري هاي آقاي رئيس جمهور را در مورد آناني كه ميلياردها تومان از بانكها وام مي گيرند و در عين حال طلبكار از ملت ايران هم هستند را فراموش نخواهند كرد. البته پرداختن به وجهه هاي عدالت محوري دولت نهم خود يك مبحث مفصل مي طلبد.

در هرحال بايد گفت حمايت هاي خاص رهبر معظم انقلاب از دولت آقاي احمدي نژاد براساس يك موضعگيري صرفاً حمايتي و براساس اصل پشتيباني ايشان از دولت، قابل ارزيابي نيست؛ چه آنكه معظم له از همه دولتهاي منتخب مردم حمايت مي كردند.

حمايت ايشان از دولت كنوني، حمايتي خاص و ويژه است، چرا كه دولت نهم در پي بازگشت به ادبيات اول انقلاب است، اصل عدالت محوري را سرلوحه خود قرارداده و به آن پايبند است، در پي احياي ارزشهاي اسلامي است، خدمت به مردم و آن هم خدمت بي منت را وظيفه خود مي داند و بالاخره آنكه به روش و منش و نهادينه شدن انديشه هاي امام خميني (ره) را كاملاً پايبند است. طبيعي است كه رهبر معظم انقلاب نيز از اينچنين دولتي حمايت ويژه و خاص نمايند.

چندي پيش حسين مرعشي-سخنگوي حزب كارگزاران سازندگي_ در مصاحبه با روزنامه هم ميهن گفته بود:" روي كار آمدن احمدي نژاد هزينه هاي سنگيني را براي كشورايجاد كرد!... دلم مي سوزد كه فرصت هاي طلايي ترقي از دست رفت! ... خيلي بعيد است كه مردم آنقدر بدشانس باشند كه ايشان [دكتر احمدي نژاد] در دور دوم رياست جمهوري هم راي بياورند.همچنين بعيد است كه گروههاي سياسي معتبر كشور اين قدر بي كفايت باشند كه اين اتفاق رخ دهد!"

 دوستان آقاي مرعشي در اردوگاه دوم خرداد نيز به هر مناسبتي دولت خدمتگزار را از الطاف خود بهره مند مي كنند! به راستي آيا سخنگوي محترم حزب كارگزاران و افرادي از جنس او نبايد فرمايشات مقام معظم رهبري را اتمام حجتي براي خود بدانند و از شيوه ناصواب خويش دست بردارند؟! افراد و گرو ه هايي كه با استفاده از بودجه هاي ميلياردي مي كوشند تا از فرصتي براي تخطئه دولت خدمتگزار و مورد "حمايت خاص" رهبر انقلاب بهره گيرند، بايد به خود آيند و بدانند كه از كشت باد ، جز طوفان به دست نخواهند آورد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.