وزیر اطلاعات با بیان اینکه اعلام اسامی دانه درشتهای بدهکاران بانکی نیاز به حکم دستگاه قضایی دارد،‏ گفت: در این لیست اسامی آقازاده‌ها نیز می‌گنجد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام حیدر مصلحی در حاشیه نشست شورای پول و اعتبار در جمع خبرنگاران در خصوص اعلام اسامی دانه درشتهای بدهکاران بانکی گفت: اعلام اسامی دانه درشتها نیاز به قوانین خاص خود دارد و بدون هماهنگی با دستگاه قضایی نمی توان اسامی آنها را اعلام کرد.

وی ادامه داد: بعد از اینکه وزارت اطلاعات از دستگاه قضایی درخواست بررسی پرونده متهم و انجام اقدامات لازم را کرد و کارهای محاکمه آنها نیز به نتیجه برسد، پس از آن طبق قوانین می توان اسامی آنها را اعلام کرد.

وزیر اطلاعات در پاسخ به این سئوال که آیا بیشتر اسامی آقازاده ها‏ لیست دانه درشتها را تشکیل می دهند، گفت: در این لیست هم آقازاده ها و هم غیر آقازاده ها هستند.

وی در پاسخ به این سئوال که با آقازاده ها چگونه برخورد خواهد شد، اظهار داشت: آنها را نیز به دستگاه قضایی معرفی می کنیم. مصلحی درباره نحوه برخورد با آنان گفت: مثل همه آقازده ها و کسانی که مشکل دارند، این کار صورت خواهد گرفت.

وزیر اطلاعات همچنین در پاسخ به پرسشی درباره پرونده مهدی هاشمی ( فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ) گفت: این موضوع دیگر در اختیار ما نیست و در اختیار دست قضایی است و برای اقدام نیاز به دستور قضایی دارد.

براساس جدیدترین آمارهای بانکی مرکزی، حجم مطالبات معوق نظام بانکی به 45 هزار و 500 میلیارد تومان رسیده است.

اصغر ابوالحسنی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی اخیرا گفته است: 1100 شرکت مطالبات معوق را به خود اختصاص داد‌ه‌اند که از بین آنها، 100 شرکت بالاترین ارقام مطالبات معوق را داشته اند. در بین 100 شرکت مذکور 99 درصد مطالبات معوق حقوقی بوده و تنها یک درصد آنها حقیقی است و 20 درصد مطالبات معوق دولتی و 80 درصد غیر دولتی است.

البته 23 درصد تسهیلات پرداختی توسط شبکه بانکی به مطالبات معوق تبدیل شده که در بسته امسال بانک مرکزی، رقم هدف گذاری آن 10 درصد در نظر گرفته شده است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.