فارس: رئيس سازمان تربيت بدني در پاسخ به اين سؤال كه آيا زريبافان رياست مجمع باشگاه استقلال را برعهده دارد يا خير گفت: نه؛ اما قرار است در اين خصوص صحبت كنيم.

علي سعيدلو به هنگام ورود و بازديد از باشگاه استقلال تهران در جمع خبرنگاران عنوان كرد: طبق رسم و رسوم و برنامه‌ريزي قرار است به تمامي باشگاه‌ها سر بزنيم. استقلال از تيم‌هاي پرطرفدار كشور است و به همين دليل سرزده به محل اين باشگاه آمديم.

وي كه از حضور خبرنگاران مقابل درب باشگاه استقلال متعجب شده بود در ادامه صحبت‌هايش پيرامون اين كه وضعيت ساختماني باشگاه پرسپوليس ايراداتي داشت گفت: نوع مطلب من كلي بود و منظوم اين بود وقتي باشگاه‌ها هزينه مي‌كنند بايد به طور صحيح از اين هزينه‌ها استفاده بهينه ببرند اما ظاهراً ساختمان باشگاه استقلال وضعيت خوبي دارد.

رئيس سازمان تربيت بدني در خصوص نگراني هواداران استقلال و پرسپوليس اظهار داشت: هواداران اين دو تيم نگران نباشند. در حال حاضر من مشغول رسيدگي به امور اين دو باشگاه هستم و قصد دارم براي آنها وقت بگذارم.

سعيدلو با خوشحالي از قهرماني تيم ملي فوتسال ايران گفت: دوست دارم رسانه‌ها در خصوص گزارش ارائه شده درباره ورزش در 9 ماه گذشته كه بيش از 40 قهرماني و نايب قهرماني و عناوين مختلف براي كشورمان كرده توجه بيشتري داشته باشند. اين مشخص است كه جامعه ورزش تحرك پيدا كرده و ساختار درستي بر ورزش كشور ما حاكم است.

رئيس سازمان تربيت‌بدني در خصوص اينكه چرا در ابتدا از باشگاه پرسپوليس ديدن كرد گفت: من به آقاي واعظ آشتياني زنگ زدم و به ايشان گفتم قصد دارم به باشگاه استقلال بيايم اما نگفتم چه روزي قرار است اين كار را انجام دهم. مديرعامل استقلال در پاسخ گفت: ما اين هفته نيستيم و من در ابتدا به باشگاه پرسپوليس رفتم وگرنه قرار بود اول به باشگاه استقلال بيايم.

سعيدلو كه به همراه مسعود زريبافان به باشگاه استقلال آمده بود در خصوص اينكه آيا زريبافان رياست مجمع باشگاه استقلال را برعهده دارد يا خير گفت: نه اما قرار است در اين خصوص صحبت كنيم.

سعيدلو در پاسخ به سؤال خبرنگاري كه پرسيده بود شايعه شده بين شما و آقاي آشتياني اختلاف وجود دارد، گفت:‌ ما با كسي اختلاف نداريم اما بايد عيار هركسي را سنجيد. بايد ديد عيار شخص چيست و مردم چه انتظاراتي از او دارند. اختلاف با من ملاك نيست. البته ممكن است اختلاف‌نظرهايي وجود داشته باشد اما خود آقاي آشتياني هم تنها يك نفر است و هيات مديره و هواداران هم در اين خصوص نظراتي دارند.

رئيس سازمان تربيت‌بدني در خصوص اينكه آيا تغييراتي در مديريت و هيات مديره اين تيم به وجود مي‌آيد، گفت: در هيات مديره باشگاه استقلال حتماً تغييراتي به وجود خواهد آمد.

سعيدلو سپس به همراه مسعود زريبافان ساعت 20:30 در ساختمان باشگاه استقلال حاضر شد و با اعضاي هيات مديره اين باشگاه به بحث و تبادل‌نظر پرداخت.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.