تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

جام جم آنلاين: نوه خطاكاري كه به انگيزه سرقت از خانه مادربزرگش، او را با ضربه‌هاي چوبدستي به قتل رسانده و تحت تعقيب پليس استان مركزي بود ، در يكي از كمپ‌هاي شهر اراك دستگير شد.

روز يكشنبه گذشته مردي به پاسگاه جابرسيان اراك مراجعه و ماموران را در جريان قتل همسرش قرار داد. اين مرد سالخورده در تشريح ماجرا به پليس گفت: براي خريد خانه را ترك كردم و همسرم تنها ماند.

بعد از چند ساعت، وقتي به خانه بازگشتم، با جسد همسرم ـ سلطان ـ مواجه شدم.

ماموران پاسگاه جابرسيان اراك همراه مرد سالخورده به محل حادثه اعزام شده و با گزارش موضوع به بازپرس كشيك ويژه قتل دادسرا، جسد پيرزن را به پزشكي قانوني انتقال دادند. با تشكيل پرونده قضايي در اين رابطه تحقيقات براي دستگيري عامل جنايت و مشخص شدن انگيزه وي آغاز شد.

سرقت 16 هزار تومان از محل حادثه

در ادامه بررسي‌هاي پليسي معلوم شد 16 هزار تومان پول از خانه مقتول به سرقت رفته و از روز حادثه يكي از نوه‌هاي مقتول به نام امين به طرز مرموزي ناپديد شده است.

ماموران با به دست آوردن اين اطلاعات، به تحقيق از خانواده امين پرداختند كه معلوم شد، مرد جوان به مواد مخدر اعتياد داشته و هرازگاهي به خانه مادربزرگش مي‌رفته و يك شب قبل از حادثه نيز به بهانه ملاقات با يكي از دوستانش، خانه‌شان را ترك كرده است.

دستگيري نوه فراري در كمپ ترك اعتياد

با مشخص شدن اين موضوع، امين ـ نوه مقتول ـ به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقيب قرار گرفت و جستجوهاي پليسي براي يافتن وي ادامه پيدا كرد تا اين‌كه سه روز بعد ماموران اطلاع يافتند نوه فراري مقتول در يكي از كمپ‌هاي ترك اعتياد در شهر اراك به سر مي‌برد. بنابراين ماموران با هماهنگي قضايي به محل فوق اعزام شدند و وي را دستگير كردند.

متهم در بازجويي‌هاي پليسي اظهارات متناقضي را بيان كرد تا عاقبت به قتل پيرزن اعتراف كرد.

اعتراف به قتل مادربزرگ

امين ـ متهم به قتل ـ در اظهاراتش به پليس گفت: براي تامين هزينه اعتيادم، با زور و تهديد از اعضاي خانواده‌ام پول مي‌گرفتم و گاهي هم اموال خانه را سرقت مي‌كردم، تا اين‌كه شب حادثه براي سرقت به خانه مادربزرگ رفته و در انباري پنهان شدم. صبح وارد خانه مادربزرگم شده و از او پول خواستم كه مقاومت كرد و من نيز او را با چوبدستي به قتل رسانده و پس از سرقت 16 هزار تومان، فرار كردم.

سرهنگ رفيعي معاون اجتماعي فرمانده انتظامي استان مركزي در اين باره به خبرنگار ما گفت: با اعتراف نوه خطاكار به قتل مادربزرگش، وي اكنون در بازداشتگاه پليس به سر مي‌برد تا پس از بازسازي صحنه قتل، روانه زندان شود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.