تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

[email protected]
ترابیان گفت: "كي‌روش روزانه 14 ساعت كار مي‌كند."
 در همین راستا یکی از آگاهان گفت: "
انصاف هم خوب چیزیه! همین کارها رو می کنین که همه ی مربی های بزرگ جهان می ترسن بیان اینجا! خب می خواستین پول کمتری بهش بدین که لازم نباشه برای اینکه دلتون نسوزه این همه کار ازش بکشین!"

اگر این سئوال برایتان بوجود آمده است که كي‌روش در طی این 14 ساعت چیکار می کند زیاد نگران نباشید؛ ایشان نه ظرف های ناهار فدراسیونی ها را می شوید و نه برای سازمان تربیت بدنی سبزی پاک می کند. بلکه ایشان مشغول انجام کارهای عمقی هستند!

ترابیان گفت: "كارلوس كي‌روش كار عميقي را براي فوتبال ايران شروع كرده تاكنون در ايران نديده بودم."، در ابتدا با خودمان فکر می کنیم یعنی این عمق چند متر می تواند باشد و چگونه این کارهای عمقی در حال انجام است که باقی صحبت های آقای ترابیان را دیدیم: "بعضا تا پاسي از شب در دفتر كارش مشغول كار است. او سعي مي‌كند فيلم‌هاي تمام بازي‌هاي ليگ در هفته‌هاي مختلف را ببیند."

در همین راستا اعلام می داریم که: "خدا شانس بدهد!" اگر ما در دفتر سایت عصرایران دو دقیقه تلویزیون را روشن و فوتبال نگاه کنیم سردبیر محترممان فوراً ما را متهم به از زیر کار در رفتن می کند، اما اگر كي‌روش فوتبال ببیند می گویند در حال انجام کارهای عمقی است! در مورد عمقی بودن این کار هم یحتمل ایشان فوتبال هایی را نگاه می کنند که در آنها از پاس های عمقی بسیاری استفاده می شود!

دارندگی و برازندگی! در این روزهایی که همه "دارند" و می گویند "نداریم" برخی هم پزهایی می دهند!! ترابیان گفت: "باور كنيد پول كي‌روش را خودمان داديم." حالا ایشان منظورش از خودمان که بوده و آیا دست در جیب مبارکشان کرده و قسط اول كي‌روش را از آنجا داده اند یا نه را نمی دانیم! فقط شنیده ایم که كي‌روش وقتی پول هایش را گرفته گفته است: "پیف پیف! چه بوی نفتی میاد!"

البته با این پولهایی که كي‌روش می گیرد و حتی عادل خان هم نتوانست رقم دقیقش را کشف کند، اگر یک شب كي‌روش رو دیدید که زیر پل یا کنار خیابان و یا داخل پارک خوابیده است زیاد تعجب نکنید!! زیرا کفاشیان گفته است: " فدراسيون هر خانه‌اي را كه براي كي‌روش پيدا مي‌كند، مبلغ اجاره‌اش را دوبرابر مي‌كنند!"

آهان! تازه متوجه شدیم چرا كي‌روش تا آخرای شب می شینه و داخل ساختمون فدراسیون فوتبال نگاه می کنه! بنده خدا خونه نداره، خب کجا بره بخوابه؟! آهای فدراسیونی ها! این رسم مهمون نوازی نیست ها!رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.