تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

محسن رضایی به جریان انحرافی هشدار داد: «بهتر است مدعيان ايراني گري عملا به ايراني بودن خود عمل كنند، نه اينكه با شعار احساسات مردم را تحريك كنند و در داخل نظام درگيري درست كنند».

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در گفت‎وگو با فارس به طرح موضوع مكتب ايراني از سوي گروه انحرافي در كشور اشاره كرد و گفت: «در طي 100 سال اخير هميشه مباحث ايران‌گرايي به عنوان يك سوژه براي رسيدن به قدرت يا تثبيت قدرت مورد سوء استفاده قرار گرفته است».

وي ادامه داد: «بهتر است مدعيان ايراني گري عملا به ايراني بودن خود عمل كنند، نه اينكه با شعار احساسات مردم را تحريك كنند و در داخل نظام درگيري درست كنند و بعد هم روحانيت و رهبري را در مقابله با ايراني‌گري قرار دهند و جبهه‌اي را به نفع خود تشكيل دهند؛ رهبري و روحانيت هيچگاه عليه ايرانيت ملت ايران نبوده‌اند».

رضايي در عین حال خاطرنشان کرد: «كساني كه از مكتب ايراني صحبت كردند كوچكترين اعتراضي به لشكر‌كشي عربستان به خليج فارس نكردند».

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در ادامه این گفتگو ضمن انتقاد از عملكرد دولت در زمينه جهاداقتصادي اظهار داشت: «به اعتقاد بنده بايد تحرك جدي از سوي دولت در زمينه جهاد اقتصادي صورت بگيرد ،چرا كه اولين تحرك دولت در جهاد اقتصادي بايد در زمينه اشتغال و توليد باشد».

رضايي گفت: «دولت بايد سهم يارانه‌ها از توليد را در ارديبهشت ماه پرداخت مي‌كرد و اگر اين مبلغ در خردادماه پرداخت نشود بسياري از بنگاه‌هاي توليدي ورشكست مي‌شوند و بيكاري افزايش پيدا مي‌كند و اين مسئله در سال جهاد اقصادي زيبنده كشور نيست».


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.