تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps

فارس: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان‌هاي تهران و البرز گفت: فرزندي كه در برابر بدرفتاري‌ها و فحاشي‌هاي پدرش آستانه تحمل خود را از دست داده بود نقشه قتل پدر خود را طراحي و به كمك دوست خود آن را عملي كرد.

به گزارش ستاد اطلاع‌رساني فرماندهي نيروي انتظامي استان‌هاي تهران و البرز، مهدي يارندي در تشريح جزئيات اين خبر اظهار داشت: طي تماس تلفني شهروندي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر به قتل رسيدن فردي ناشناس در منطقه انديشه شهريار بلافاصله اكيپي از ماموران دايره جنايي پليس آگاهي به محل حادثه اعزام و موضوع را تحت بررسي قرار دادند.

وي در ادامه اظهار داشت: با حضور مأموران در محل قتل مشخص شد كه فردي حدودا 45 ساله توسط فرد يا افرادي ناشناس به قتل رسيده است و ضاربان نيز پس از ارتكاب به قتل متواري شده اند بنابراين شناسايي هويت مقتول و قاتلان در دستور كار ماموران قرار گرفت.

يارندي تصريح كرد: با انجام تحقيقات و بررسي مدارك همراه مقتول هويت وي به نام «ح.ن» شناسايي و خانواده او در جريان قتل قرار دادند .

وي افزود: پس از آنكه همسر و فرزند مقتول در پليس آگاهي حضور مي‌يابند مأموران متوجه تناقض گويي‌هاي فرزند مقتول مي‌شوند به نوعي كه او قصد انحراف مسير پرونده را داشت بنابراين با دستور قضايي نامبرده بازداشت و تحت بازجويي‌هاي فني پليس قرار گرفت تا اينكه لب به اعتراف گشود و قتل پدر خود را با همدستي دوستش به گردن گرفت.

قاتل دستگير شده در بازجويي‌هاي پليسي علت و انگيزه خود از قتل پدرش را اين گونه تشريح كرد: پدرم چندين سال بود كه رفتار خوبي با من نداشت و مثل غريبه‌ها با من رفتار مي‌كرد و بعضي وقت‌ها نيز سر كوچك‌ترين اختلاف با فحاشي من را از خانه بيرون ميكرد، برايش مهم نبود كه من شب را چگونه و كجا سر كنم به همين خاطر از دست اذيت‌ها و رفتارهاي خشن او به تنگ آمدم و نقشه قتلش را به كمك يكي از دوستانم به نام جلال طراحي كردم.

متهم ادامه داد: روز حادثه پدرم را به بهانه خريد زمين در انديشه شهريار به محل وقوع قتل به جاي خلوت و بدون رفت و آمد كشاندم و سپس با كمك جلال با ضربات چاقو و ميله آهني او را به قتل رسانده و متواري شدم.

يارندي با اشاره به دستگيري متهم رديف دوم اين پرونده و معرفي هردو متهم به مراجع قضائي در پيامي به والدين هشدار داد: نوع تربيت و رفتار با فرزندان تأثير به سزايي در شكل‌گيري شخصيت و خلق و خوي آنها دارد زيرا فرزندان والدين خود را اولين الگوي رفتاري و تكيه‌گاه خود مي‌دانند و چنانچه احساس كنند از جانب آنها نه تنها حمايت نمي‌شوند بلكه احترام و علاقه‌اي نيز بين خود و والدينشان وجود ندارد، براي پركردن اين خلا عاطفي دست به هر رفتار ناهنجاري خواهند زد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.