نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از جریانهای اصولگرا به صورت مطلق خود را اصولگرای خاص می نامند و دیگران را قبول ندارند، گفت: افراد و جریانهایی که این ویژگیها را دارند زیاده خواه و فرصت طلب هستند و باید مواضع و دیدگاههای خود را تعدیل کنند.

محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، با اشاره به تذکرات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر عدم مطلق انگاری در مسائل و تصمیم گیری های سیاسی در کشور گفت: از اوایل انقلاب تاکنون و در جریانات مختلف سیاسی، حرکت های اصولگرایانه و بازگشت به آرمان های امام را شاهد بوده ایم اما معتقدم هیچ گروهی حق مصادره آنها را ندارند.

وی با بیان اینکه سمبل مواضع دینی و انقلابی مردم ولایتمدار کشورمان در حماسه نهم دی تجلی یافت، افزود: اگر گروهی بخواهد این روز ملی را به نفع خود و جناح خودش مصادره کند زیاده خواه است.
 
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر شخصی بخواهد اینگونه مصادره هایی را انجام دهد راه به جایی نخواهد برد.
 
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با تاکید بر اینکه برخی در جریان اصولگرایی مطلق نگر هستند، گفت: برخی افراد در جریان اصولگرایی معتقدند که اصولگرایی باید خالص باشد اما هنگامی که به آنها می گوییم مشخصات اصولگرایی خالص و ناب را معرفی کنید می گویند ما مصداق آن هستیم و خودشان را به صورت مطلق می انگارند.
 
باهنر تصریح کرد: معتقدم افراد و جریانهایی که این ویژگیها را دارند زیاده خواه و فرصت طلب هستند و باید مواضع و دیدگاههای خود را تعدیل کنند.
 
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی مبنی بر دیدار سالیانه رهبر معظم انقلاب با دانشجویان و در عین حال عدم تمکین روسای قوا به دیدار عمومی با دانشجویان گفت: دانشجویان باید از روسای قوا برای دیدار دعوت کنند.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.