اتفاقات چند روز اخیر باشگاه استقلال تهران سبب شده که تشکیل کمیته فنی تا حدود زیادی منتفی شود.

به گزارش برنا، مخالفت تعدادی از اعضای باشگاه استقلال تهران با تشکیل کمیته انضباطی سبب شد که راه اندازی این کمیته تا آخرین ساعات روز گذشته منتفی شود.

پس از افشاگری حسن روشن درخصوص اتفاقات تیم های پایه استقلال و اینکه مدیران آکادمی از 12 بازیکن برای بازی کردن در استقلال پول گرفته اند، مدیریت این باشگاه تصمیم گرفت تشکیل کمیته فنی را به تاخیر بیاندازد و از صدور حکم اعضای کمیته فنی ممانعت به عمل آورد.

قرار بود جلسه معارفه روشن و سایر پیشکسوتان این باشگاه روز پنجشنبه برگزار شود که این اتفاق رخ نداد.

روشن که از این اتفاقات باخبر شده، از طریق دوستان نزدیک خود به اطلاع فتح الله زاده رسانده که دیگر در باشگاه استقلال تهران حاضر نمی شود و بهتر است وی پرونده تشکیل کمیته فنی را به بایگانی بسپارد.

گفته می شود علاوه بر سر و صدای ایجاد شده در تیم های پایه، مخالفت پرویز مظلومی  سرمربی استقلال نیز با تشکیل کمیته فنی یکی دیگر از دلایل عدم صدور حکم روشن بود.

روشن و فتح الله زاده که تا چندی قبل روابط حسنه ای با یکدیگر داشتند، در یکی از برنامه های رادیویی روز پنجشنبه روی خط آمدند و درخصوص اتفاقات تیم های پایه استقلال به اظهار نظر پرداختند که تناقضات زیادی در صحبت‌هایشان به چشم می آمد.
 
در قسمتی از این برنامه رادیویی روشن به فتح الله زاده گفت که ناظمی مجری برنامه‌های تلویزیونی با او تماس گرفته و اعلام کرده که مدیران تیم های پایه استقلال از یک کودک یتیم مبلغ 5/4 میلیون تومان را خواسته اند تا او را به استخدام این تیم درآورند.

فتح الله زاده وقتی این صحبت های روشن را شنید، اعلام کرد ناظمی سال گذشته نیز این مسائل را با او در میان گذاشت، اما وقتی از این مجری تلویزیونی خواست که مدارکش را ارائه کند، او از انجام این کار سر باز زد.

وقتی این جمله فتح الله زاده به پایان رسید، ناظمی روی خط آمد و اعلام کرد که سرپرست موقت باشگاه استقلال تهران هرگز چنین حرفی را به او نزده و برای اولین بار است که چنین حرف هایی را می شنود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.