تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps
ايسنا: غلامرضا باغ آبادي در گفت و گو با سايت باشگاه تراكتورسازي درباره ديدار تيمش در برابر شهرداري تبريز اظهار كرد: ما به سه امتياز اين بازي نياز داريم و تلاش مي کنيم با پيروزي در اين ديدار به صدر جدول رده بندي ليگ برتر صعود كنيم.

وي درباره حريف تيمش در پنجمين هفته ليگ برتر نيز خاطرنشان كرد: تيم شهرداري تبريز از کادر فني و بازيکنان خوبي برخوردار است و فکر مي کنم تماشاگران يک بازي خوب را از هر دو تيم شاهد خواهند بود. ما هم به لطف خدا محروم و مصدومي در اين بازي نداريم و با تمام قوا برابر حريف به ميدان مي‌رويم.

مربي تيم تراکتورسازي تبريز همچنين رضايت کادر فني از بازيکنان و ميزان آمادگي بازيکنان تيمش را بالا ارزيابي و تصريح كرد: ما هر سه بازي گذشته‌اش را با موفقيت به پايان رسانده است كه نشان مي‌دهد بازيکنان ما بازي خوبي ارايه مي دهند و اميدواريم با گذشت زمان به وحدت تاکتيکي بيشتري برسيم و بتوانيم نتايج بهتري کسب کنيم.

باغ آبادي در ادامه با اشاره به پيروزي تراکتورسازي تبريز مقابل داماش گيلان اظهار كرد: بازي تيم تراکتور سازي با داماش گيلان به دليل ميزباني اين تيم و برخورداري از بازيکنان و کادر فني خوب، کمي سخت بود ولي ما بازي اين تيم در مقابل استقلال را ديده و آناليز کرده بوديم و بازيکنان ما در مقابل اين تيم، پرتلاش ظاهر شدند و در انتها توانستيم برنده اين ديدار باشيم.

وي افزود: کادر فني هدف‌هاي بلند مدتي دارد و تيم ما هم هوادارن متعصب و خوبي دارد. ما هم تلاش مي‌کنيم که با کسب امتيازات مطلوب دل هودارانمان را شاد کنيم و با برنامه و تلاش، روزبه روز بازي‌هاي بهتري انجام دهيم.

وي در پايان خطاب به هواداران اين تيم گفت: هوداران نمک فوتبال هستند و شيريني فوتبال با همين تماشاگران است. در دو بازي گذشته، که تماشاگران از حضور در استاديم محروم بودند بازي جذابيتي نداشت و بازيکنان و کادر فني نسبت به اين موضوع ناراحت بودند. صاحبان اصلي اين تيم همين هوداراني هستند که تيم را تشويق مي کنند. با ياري خدا و دعاي خير هواداران بازي بهتر و با کيفيت تري را ارائه مي‌دهيم.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.