تاريخ : | | نویسنده : 24windowsvps
 

فرارو - ورود دانشجويان ايراني به سفارت انگليس به سرعت در خبرگزاري هاي خارجي بازتاب يافت. خبرگزاري فرانسه گزارش داد: شماري از تظاهرات‌کنندگان ايراني وارد محوطه سفارت انگليس در تهران شدند.

خبرگزاري فرانسه افزود: دهها تظاهرات‌کننده سه شنبه وارد سفارت انگليس در تهران شدند و پرچم انگليس را برداشتند و به جاي آن پرچم ايران قرار دادند.

تظاهرات کنندگان که به اقدامات خصمانه اين کشور اعتراض داشتند، از ديوار محوطه اي که سفارت در آن قرار دارد بالا رفتند و شيشه هاي سفارت را شکستند و پس از آن وارد محوطه سفارت شدند و اشيايي را به سمت شيشه ها پرتاب کردند.

صدها تظاهرات کننده در برابر سفارت تجمع کرده بودند و خواستار بسته شدن و اخراج فوري سفير انگليس شدند.

پارلمان ايران قانوني را تصويب کرد که روابط ديپلماتيک با انگليس را به سطح کاردار کاهش مي دهد و اخراج سفير انگليس را در مهلتي دو هفته اي درخواست مي کند. اين تصميم در واکنش به تحريم هاي جديد اقتصادي عليه ايران صورت گرفت. درپي انتشار گزارش آژانس بين‌المللي انرژي اتمي، لندن اين تحريم ها را هماهنگ با آمريکا و کانادا عليه ايران اتخاذ کرد.

شبکه تلويزيوني الجزيره هم لحظاتي پيش در خبري فوري اعلام کرد تظاهرات كنندگان خشمگين در ايران با بالا رفتن از سفارت انگليس در تهران پرچم آن را پايين آوردند و آتش زدند.

شبکه تلويزيوني العربيه لحظاتي پيش در خبري فوري اعلام کرد معترضان ايراني اقدام به ورود به داخل سفارت انگليس در تهران کردند.

آسوشيتدپرس گزارش داد دهها دانشجوي تندروي ايراني روز سه شنبه با حمله به سفارت انگليس در تهران، پرچم اين کشور را پايين آوردند و مدارک را از پنجره هاي سفارت به بيرون ريختند. دانشجويان شعار "سفارت انگليس تسخير بايد گردد" و "مرگ بر انگليس" سر دادند. حادثه روز سه شنبه دو روز پس از آن روي داد که مجلس ايران طرحي را به منظور کاهش سطح روابط ديپلماتيک با انگليس در پي حمايت اين کشور از تحريم هاي تازه آمريکا بر ضد ايران، تصويب کرد. شوراي نگهبان نيز يک روز پس از آن طرح مجلس را تاييد کرد.

به گزارش خبرگزاري شين هوا، دانشجويان خشمگين دانشگاههاي ايران روز سه شنبه به سفارتخانه انگليس در تهران حمله کردند و پرچم اين کشور را پايين کشيدند. به گفته شاهدان، دانشجويان معترض که شعار "مرگ بر انگليس" سر مي دادند از مجموعه (سفارت انگليس) بالا رفتند. تصاوير منتشر شده در تلويزيون محلي ايران نشان مي دهد که برخي از معترضان اقدام به شکستن پنجره هاي سفارتخانه کردند. اين اعتراضات پس از آن رخ داد که مجلس ايران چهارشنبه گذشته طرح مربوط به کاهش روابط با انگليس را با اکثريت قاطع تصويب کرد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.